Firmast

  Teenused

  Itaalia mööbli tellimine

  Meie salongis saate mugavas õhkkonnas tutvuda kataloogide ja  materjalinäidistega (viimistlusdetailid, mööbliriie jne). Ettevõtte töötajad kuulavad meeleldi ära kõik Teie soovid ja mööblile esitatavad nõudmised, seejärel aga aitavad läbi mõelda interjööri kontseptsiooni ning valida just sellise Itaalia mööbli, mis Teid pikki aastaid rõõmustab.

  Me sõlmime Teie valitud Itaalia mööbli kohaletoomiseks lepingu, kooskõlastame selle spetsifikatsiooni ja saadame tellimuse vastavasse vabrikusse.

  Teie tellitud mööbel tuuakse Itaaliast kohale ühe nädala jooksul pärast valmistamist. Itaalia mööbli kohaletoomise ja kokkupaneku aja valite Teie, meie aga tagame täpse kinnipidamise kokkulepitud tähtaegadest.


  Mõõtmine

  Selleks, et Itaalia mööbel sobituks ideaalselt Teie soovitud kohta, võivad Giaretta spetsialistid ruumi üle mõõta.

  Kohaletoomine sobival ajal

  Giaretta pakub kohaletoomiseks ja vajalikule korrusele viimiseks kvalifitseeritud töömeeste teenust. Kõik mööblielemendid tuuakse kohale  täielikult pakituna – see kaitseb mööblit tolmumise ja mehhaaniliste kahjustuste eest.

  Oskuslik kokkupanemine

  Itaalia mööbli kokkupanek on vaevanõudev ja keeruline protsess, mida võib usaldada üksnes asjatundjatele. Ettevõte Giaretta saab Teile soovitada suurte töökogemustega asjatundjaid, kes Teie jaoks sobival ajal eraldi tasu eest tellitud toote kokku panevad.

  Mööbli hoiuteenus

  Teie Itaalia mööbel saabus, kuid Teie ruum pole mingil põhjusel veel valmis seda vastu võtma? Salong Giaretta saab Teile pakkuda optimaalset lahendust. Sümboolse hinna eest, mille suurus määratakse individuaalselt, hoitakse nüüd juba Teie mööblit meie laos just nii kaua, kui kaua Teile tarvis on. Seejuures on kogu mööbel hoolikalt pakitud ning kaitstud kahjustuste, lõhkikuivamise jmt eest.

  Garantii

  Klientidega sõlmitud lepingud sisaldavad ettevõtte vastutust tellitud mööbli mittevastavuse, hilinemise ja toomata jätmise eest.
   
  Suurem osa meie klientidest tulevad meie juurde tagasi, et osta veel Itaalia mööblit ja valgusteid, nad soovitavad meid oma sõpradele ja kolleegidele. See on kindlaim tõend meie teenuste kvaliteedi kohta.
  Kuidas tellida
  1
  Mööbli valimine

  2
  50% ettemakse

  3
  Mööbli valmistamine

  4
  Tasumine pärast mööbli ülevaatust
  Copyright 2024 - All rights reserved