Firmast
  Itaalia mööbli salongi Giaretta kollektiiv tervitab Teid meie koduleheküljel! Meie pakutavad kaubad tulevad otse Itaaliast. Kauba laialdane valik lubab igal ostjal leida just tema maitsele vastava kauba. Itaalia meistrite kauba kõrge kvaliteet on meie müüdavate kaupade pikaealisuse ja praktilisuse tagatis.


  Palume arvestada, et teave mööbli kohta meie koduleheküljel ei ole täielik. Itaalia tootjate pakutavate kaupade kogu valikuga tutvumiseks palume Teil pöörduda meie salongi, mis asub Tallinnas aadressil Pärnu mnt 123 A.


  Giaretta on suurim Itaalia mööbli salong Tallinnas, kus pakutakse keskmise ja premium-klassi interjöörilahendusi. Me pakume oma klientidele üksnes niisuguste hoolikalt valitud Itaalia vabrikute kollektsioone, mille disainereid peetakse kogu maailmas moe ja stiili trendiloojateks. Giaretta on juba rohkem kui 18 aasta jooksul aidanud oma klientidel kodu sisustada.


  „Ei midagi liigset, üksnes parim” - see on Giaretta juhtlause, mida oleme järginud alates asutamisest 1996. aastal. Oma salongis aitame Teil leida sobivaim mudeli ja valmistaja, et Teie unistused täpselt ellu viia.


  Peamine on see, et meil on ühine eesmärk: muuta Teie kodu tõeliselt mugavaks, et Te läheksite sinna alati rõõmu ja uhkustundega.


  Meie salongi uksed on Teie jaoks alati avatud, me suhtume igasse klienti hoole ja tähelepanuga. Kõik see, koos meie pikaaegse interjöörilahenduste kujundamise kogemusega, aitab luua Teie kodus heaolu ja harmoonia õhkkonna.


  Kui Te soovite leida kvaliteetset ja kaunist Itaalia mööblit mõistliku hinna eest, siis olete õiges kohas!

  Tere tulemast!
  Copyright 2017 - All rights reserved